Volám sa Tatiana Wilhelmová a som mama štyroch detí, ako aj certifikovaná novorodenecká fotografka. Svojej dlhoročnej záľube sa od roku 2014 venujem profesionálne. Pôsobím v Bratislave, kde sídli aj moje fotoštúdio, prispôsobené pre potreby a pohodlie vás a vašich detičiek. Budem šťastná, ak to budem práve ja , kto zachytí momenty, ktoré si uchováte na celý život. Teším sa na stretnutie s vami.

O MNE:

 

Volám sa Tatiana Wilhelmová a som hlavne mama troch úžasných dcér a najnovšie aj jedného syna:) Práve ony boli mojim prvým impulzom k mojej záľube – k fotografovaniu. Moje deti sú pre mňa to najvzácnejšie čo ma mohlo v živote stretnúť. Je pre mňa vždy neskutočne kúzelné vrátiť sa k fotografiám detí po pár rokoch a sledovať ako sa za krátky čas zmenili. Práve preto je fotografia pre mňa čarovná. Má nezameniteľnú moc zachytiť a uchovať okamihy, ktoré sú za moment už len našimi spomienkami.

Neskôr sa fotografovanie stalo aj mojou prácou. Mám to šťastie, že môžem povedať: „Moja práca je môj koníček a milujem ju!“

Som portrétna fotografka, zameriavam sa na fotenie novorodeniatok, rodinné fotenie, tehotenské fotenie a svadobné fotenie. V roku 2015 sa mi splnil sen a tak Vás môžem privítať v mojom ateliéri v rodinnom centre L-activity na Čiernej Vode/Chorvátsky Grob.

…viac Vám o mne prezradia moje fotografie

 

 

Krásny deň prajem a teším sa na každého jedného z Vás :)

Moje štúdio je moje šťastné miesto pre tvorbu umenia, všetko čo som kedy chcela a ešte oveľa viac. 

Kontaktujte ma

Telefón: 0905 520 650

e-mail: info@tatianawilhelm.sk

Adresa atelieru:
Nové Šuty13, Bratislava Vajnory